pondělí 1. září 2014

12 tags of 2014 - august

DSC00622


Tentokrát, jak se říká, s křížkem po funuse. Nějak nebyl čas, spousta práce, nemoc... Až dnes odpoledne vyšla chvilička času a tak jsem se do ní pustila.

Na podklad jsem místo washi pásky nalepila proužek papíru s textem, otiskla razítko... nanesla embossovací pastu... a pustila se do barvení, chtěla jsem nějaké letnější a veselejší barvy než má Tim. Nepovedlo se. Nu což, nevadí, jedeme dál...Vše jsem opatinovala, přes masku nanesla inkoust - bublinky, místo fólie s filmem použila washi pásku, na dvou místech prošila...

Jenže když tvořím, nepřemýšlím. Měla jsem. Zbývalo udělat ozdobné okraje pomocí embossovacího prášku. Nevím, co mi vedlo ruku a já sáhla po Fran-Tage Shabby Green Emboss. Neměla jsem... Po zapečení to udělalo cosi... neměla jsem hezkou letní visačku, měla jsem úžasnou třpytivě zimní, imitující sníh se zelenými odlesky. Málem mě trefilo. A těch třpytek!! :-D Zajímavé je, že při pohledu do lahvičky s práškem tam žádné nejsou :-))))

V první moment málem letěla směr koš. Ale nakonec mi bylo líto skoro hodinové práce a tak jsem se pustila do záchrany pomocí Distress prášku ;-)

Použití nachystaných jemných barevných motýlků už pak nepřicházelo v úvahu a tak to zachránila kovová vážka a pár Drops...

Děkuji za nahlédnutí a přejí krásné září.

Vaše Pampelína Lena
6 komentářů:

 1. Nádherná, na některé věci se vyplatí počkat :)

  OdpovědětVymazat
 2. Leni, visačka je super a barvy taky, v koši by jí bylo fakt škoda :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oli díky! No asi bylo, ale první moment jsem myslela, že fakt poletí :)

   Vymazat
 3. A mě se zrovna ty okraje líbí! :) Vlastně celá. :)

  OdpovědětVymazat