neděle 21. srpna 2016

Netradiční svatební...

Vypadá to, že nic nedělám, netvořím... dělám a i trošku tvořím, jen není moc času na to fotit, psát... Snad se mi podaří vše do konce roku napravit a postupně zveřejnit pro inspiraci :-)

Před několika dny se vdávala naše nejmilejší neteř. A byla by ostuda kdybysme na svatbu šli s kupovaným přáním a obalem na dárek ;-)

Tak nezbývalo nic jiného, než si vzít den volna a pustit se do díla. Nejdéle trvalo vybrat vhodné papíry a doplňky, svatba byla laděná do krásné zelené barvy, jenže já mám nějak zafixováno, že to musí být něžné, pastelové a tak mi chvilku trvalo než jsem s tímhle zeleným odstínem skamarádila.Postupně vznikl exploding box. Práci jsem si ulehčila koupením hotového polotovaru od jedné polské firmy a pokud na něj natrefíte, určitě si ho kupte, ušetří spoustu času s měřením a řezáním hlavně víčka na krabičku.


Víčko...


Do kapsiček jsem vložila peněžní dar...Uvnitř se skrývá malá krabička na střep pro štěstíJednoduché přání do sady...


Doplněné tištěným textem... text je napsán fontem Italianno a umí i čárky a háčky. Spoustu fontů ke stažení najdete zde


Ke krabičce a přáníčku jsem koupila malý dárek. Ale problém nastal s balením. Nikde jsem nesehnala žádný hezký papír do barvy, o stuze ani nemluvě... A tak byl dárek zabalen do hnědého balicího papíru a nahoru jsem vytvořila ozdobu ve stejném stylu.A to je vše...
Pokud jste dočetli až sem, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek léta.

Lena


3 komentáře:

  1. Taková ,,šťavnatá" svatba! :) Je to krásná, svěží barevná kombinace a s Tvými kytičkami a lístky sympaticky jemná. Paráda!

    OdpovědětVymazat
  2. To je krásné ! Povedené !
    IO

    OdpovědětVymazat