pondělí 22. června 2015

Modrá...


Pokud jste také příznivci mixed media stylu a tak trochu romantici, určitě jste nemohli nechat jen tak zahálet v obchůdku Lena art úžasné čtvrtky o vysoké gramáži Timeless a Epiphany od Prima Marketing. Já je použila na tento modravý LO. Jako podklad jsem použila neutrální čtvrtku Timeless s nádechem tyrkysu a na ozdobení jsem rozstříhala nádherně počmáranou čtvrtku z kolekce Epiphany plnou ptačích klecí, motýlků, ciferníků a spousty dalšího. 


Jako vždy jsem nejprve podklad přetřela jemnou vrstvou bílého gessa a usušila. Barvy tak budou výraznější a nebudou se příliš vpíjet do papíru. Hlavní aranžmá jsem tentokráte umístila nahoru s menším protipólem dole vpravo. Obě mají tvar kruhu.
Různé modré odstíny sprejů LSG jsem nacákala či otiskla na LO z hrubší fólie. Mezi jednotlivými vrstvami barev je nutné vždy řádně vysušit. Po barevném karnevalu přišlo na řadu razítkování voděodolným inkoustem. 


Vystřižené motivy, květy a rámeček jsem rovněž obarvila a posléze nalepila. Fotka je podlepena silnějším kartonem pro 3D efekt. Kolem fotky jsem nalepila obarvenou gázu do modrohněda.
Na spodní stranu LO jsem nalepila utrženou širokou washi pásku se vzorem ševron. Přidala jsem nápisy a kontrastní cákance zředěného černého gessa a další LO je tu J 

Vaše Denisa3 komentáře: